تعداد بازدید : 291 تاریخ انتشار : 1397/03/21

برگزاری جلسه هیئت رئیسه شرکت عملیات غیرصنعتی با حضور مدیرعامل ، رؤسا و معاونین

شرح خبر

به گزارش روابط عمومی شرکت عملیات غیرصنعتی جلسه هیئت رئیسه این شرکت با حضور مدیرعامل ، رؤسا و معاونین این شرکت صبح روز دوشنبه 21 خرداد ماه سالجاری در محل سالن اجتماعات دفتر مرکزی برگزار شد. جلسه با نام و یاد خدا آغاز و در شروع جلسه بر اساس روال سابق ، آخرین قسمت از کتاب " ارزیابی عملکرد " از مجموعه کتاب های همراه مدیران توسط چند تن از اعضای هیئت رئیسه قرائت و مورد ارزیابی قرار گرفت و مقرر شد هفته آینده کتاب تفکر استراتژیک مورد مطالعه قرار گیرد .لازم به توضیح است با عنایت به اهمیت امر مطالعه و نهادینه کردن این موضوع مهم ، قبل از شروع جلسات صبحگاهی هیئت رئیسه که به صورت هفتگی در روزهای دوشنبه برگزار می گردد ، در آغاز هر جلسه حدود نیم ساعت کتابخوانی صورت می گیرد . در ادامه موضوعات جاری شرکت مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت و بر انجام موارد ذیل تاکید گردید :

  • ضمن رعایت مفاد بخشنامه7085 /44/1 مورخ 97/3/8  استاندار محترم و  به منظور جلوگیری از اختلال در ارائه خدمات به مشتریان ، امور اداری با کلیه واحدهای عملیاتی جهت تنظیم ساعات کاری، تبادل نظر نماید .
  • ارائه گزارش از آخرین اقدامات انجام شده احداث ساختمان حراست ورودی شهرک بعثت

ارسال دیدگاهپیام ارسالی شما ابتدا باید توسط مدیر سایت تایید شود و پس از تایید، در سایت نمایش داده می شود. لطفاْ از ارسال یک پیام به صورت مکرر جداْ خودداری فرمایید

پربازدیدترین خبرها