تعداد بازدید : 273 تاریخ انتشار : 1397/06/20

بازدید مدیرعامل شرکت عملیات غیرصنعتی به همراه رئیس اداره بهزیستی بندرماهشهر از منازل در حال ساخت مددجویان بهزیستی

شرح خبر

به گزارش روابط عمومی شرکت عملیات غیرصنعتی مهندس غلامی مدیرعامل شرکت عملیات غیرصنعتی و تعدادی از اعضای هیئت رئیسه این شرکت به همراه خانم جاویدنیا رئیس اداره بهزیستی بندرماهشهراز منازل مسکونی در حال ساخت که با حمایت مالی  شورای راهبردی شرکتهای پتروشیمی منطقه در حال ساخت هستند، بازدید کردند.

منازل مسکونی واقع در فاز 6 بندرماهشهرمقصد اول بازدید کنندگان بود که مهندس غلامی دبیر شورای راهبردی با تاکید بر لزوم تسریع در ساخت و تحویل این واحدها به مددجویان گفت: تکمیل این منازل که مورد استفاده خانواده های کم بضاعت قرار می گیرد تحول بزرگی در زندگی این قشر محروم جامعه ایجاد خواهد کرد و امیدواریم با حمایت های صورت گرفته ، هرچه سریعتر به بهره برداری برسند.

گفتنی است در فاز 6 بندرماهشهر 8 واحد مسکونی برای خانواده های تحت حمایت بهزیستی در حال ساخت است که 800 میلیون ریال کمک هزینه از محل اعتبارات شورای راهبردی شرکتهای پتروشیمی به این طرح اختصاص داده شده است.

منازل در حال ساخت اداره بهزیستی در شهر چمران دومین مقصد بازدید کنندگان بود.

مدیرعامل شرکت عملیات غیرصنعتی و مهندس حیار رئیس طرح های ساختمانی این شرکت ضمن بررسی کیفیت مصالح و روند ساخت خانه ها، بر دقت هرچه بیشتر شرکت پیمانکاری و ناظران بر روند ساخت این منازل تاکید کردند

روند ساخت این واحدهای مسکونی که به گفته رییس اداره بهزیستی با کمک 2 میلیارد ریالی از محل اعتبارات شورای راهبردی صنایع پتروشیمی در حال ساخت است ، با سرعت بالایی آغاز شده و قرار است 52 خانواده تحت پوشش بهزیستی را صاحب مسکن نماید.


ارسال دیدگاهپیام ارسالی شما ابتدا باید توسط مدیر سایت تایید شود و پس از تایید، در سایت نمایش داده می شود. لطفاْ از ارسال یک پیام به صورت مکرر جداْ خودداری فرمایید

پربازدیدترین خبرها