تعداد بازدید : 206 تاریخ انتشار : 1397/09/09

برپایی جشنواره پاییزانه پرواز بادبادک ها در شهرک بعثت+تصاویر

شرح خبر

به گزارش روابط عمومی شرکت عملیات غیرصنعتی و خدمات صنایع پتروشیمی جشنواره پاییزانه پرواز بادبادک ها صبح روز جمعه 97/9/9 در پارک ولایت شهرک بعثت برگزار شد.

کودکانی که همراه خانواده های خود برای شرکت در جشنواره و به پرواز درآوردن بادبادک ها از ساعت 9 صبح روز جمعه خودشان را به پارک ولایت مجموعه قائم شهرک بعثت رسانده بودند، در هر نقطه از پارک، پرواز را تمرین می کردند و در تلاش بودند بادبادک هایشان بیشترین ارتفاع را از زمین بگیرد.

پدرها و مادرها نیز پا به پای فرزندانشان تلاش می کردند که بادبادک ها را به پرواز در بیاورند و این موضوع صحنه زیبایی را در پارک ولایت ایجاد کرده بود.

پس از پروازها و تلاش های کودکان برای بادبادک بازی، نوبت به اهدا جوایز رسید و بر اساس کارت هایی که در ابتدای برنامه به کودکان داده شد، قرعه کشی صورت گرفت و به 21 نفر از کودکان حاضر در این جشنواره به قید قرعه جوایزی اهدا شد.

این جشنواره به همت امور فرهنگی شرکت عملیات غیرصنعتی برگزار شد و صبح جمعه ای پر نشاط برای کودکان و خانواده های شرکت کننده در این برنامه رقم خورد. 


ارسال دیدگاهپیام ارسالی شما ابتدا باید توسط مدیر سایت تایید شود و پس از تایید، در سایت نمایش داده می شود. لطفاْ از ارسال یک پیام به صورت مکرر جداْ خودداری فرمایید

پربازدیدترین خبرها