برگزاری اختتامیه ششمین جشنواره ورزشی شهدای صنایع پتروشیمی سال 1396

برگزاری اختتامیه ششمین جشنواره ورزشی شهدای صنایع پتروشیمی سال 1396
اختتامیه ششمین جشنواره ورزشی شهدای صنایع پتروشیمی با توزیع جوایز برگزیدگان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی شرکت عملیات غیرصنعتی : اختتامیه اختتامیه ششمین جشنواره ورزشی شهدای صنایع پتروشیمی با حضور مدیر عامل و تعدادی از اعضای هیئت رئیسه شرکت عملیات غیر صنعتی ، جمعی از مسئولین شهرستان ، رؤسای امور ورزش شرکت های پتروشیمی منطقه و جمعی از ورزشکاران و ورزش دوستان با توزیع جوائز به برندگان این مسابقات برگزار شد . در این مراسم مهندس غلامی ضمن بیاناتی با ابراز خرسندی از برگزاری موفق این دوره از مسابقات که با حضور قریب به 1000 ورزشکار از کارکنان شرکتهای پتروشیمی منطقه برگزار شده بود ، کمک به توسعه ورزش های همگانی در جهت ترویج امر ورزش به منظور افزایش سطح سلامتی در کارکنان شرکتها را یکی از برنامه های این شرکت در سال آتی اعلام نمود . درادامه اصغر نظری رئیس امور ورزش شرکت عملیات غیر صنعتی ضمن خوش آمد به مدعوین گزارشی از برگزاری مسابقات ارائه نمود و مراسم با توزیع جوایز ورزشکاران خاتمه یافت . گفتنی است مابین این مراسم گروه دستان پویا به اجرای برنامه موسیقی پرداختند که مورد استقبال ورزشکاران قرار گرفت . 

گزارش ششمین جشنواره ورزشی  شهدای صنایع پتروشیمی 1396

 ششمین جشنواره ورزشی شهدای صنایع پتروشیمی ماهشهر با حضور شرکت های پتروشیمی شهید تندگویان-فن آوران-بوعلی سینا-امیرکبیر-اروند-مارون-فجر-رازی-پایانه ها و مخازن- بهداری و بهداشت-نوید زرشیمی- لاله-کارون-غدیر-رجال و عملیات غیرصنعتی در رشته های والیبال-بسکتبال-فوتسال-شطرنج-تنیس روی میز-شنا- دارت-والی واتر-بدمینتون و آمادگی جسمانی در دو رده آقایان و بانوان از تاریخ96/11/26 لغایت 96/12/21 برگزار گردید. در این جشنواره 615 ورزشکار در رده آقایان و 300 ورزشکار در  رده بانوان  جمعاً 915 ورزشکار حضور داشتند.

مسابقات شطرنج بانوان:

این مسابقات با حضور 3 تیم پتروشیمی شهید تندگویان،پتروشیمی مارون و پتروشیمی فجردر تاریخ29/11/96 در خانه شطرنج برگزار گردید که نتایج ذیل بدست آمد.

*پتروشیمی شهید تندگویان با 16 امتیاز مقام اول

*پتروشیمی مارون با 15 امتیاز مقام دوم

*پتروشیمی فجر با1 امتیاز مقام سوم

مسابقات والیبال بانوان:

این مسابقات با حضور 5 تیم از تاریخ3/12/96 لغایت4/12/96 بمدت دو روز بصورت دوره ایی در سالن بعثت برگزار گردید که نتایج ذیل بدست آمد.

*پتروشیمی فجر- مقام اول

*شرکت عملیات غیرصنعتی - مقام دوم

*پتروشیمی بوعلی سینا- مقام سوم

مسابقات تنیس روی میز بانوان:

این مسابقات با حضور 5 تیم از تاریخ 29/11/96 لغایت 30/11/96 بصورت تیمی و انفرادی در سالن میلاد نور 218 دستگاه برگزار گردید که در پایان نتایج ذیل بدست آمد 

*پتروشیمی رازی- مقام اول

*پتروشیمی فن آوران – مقام دوم

*بهداری و بهداشت – مقام سوم

نتایج انفرادی تنیس روی میز بانوان:

*رویا محمودی نژاد – پتروشیمی رازی- مقام اول

*فرزانه اکبری-پتروشیمی رازی- مقام دوم

*سلیمه محودی نژاد-پتروشیمی رازی-مقام سوم

مسابقات تنیس روی میز بانوان:

این مسابقات با حضور 6 تیم در تاریخ2/12/96 در سالن دارت 218 دستگاه برگزار گردید که نتایج ذیل بدست آمد.

*پتروشیمی امیر کبیر – مقام اول

*پتروشیمی فن آوران- مقام دوم

*بهداری و بهداشت-مقام سوم

مسابقات بدمینتون بانوان:

این مسابقات با حضور 3 تیم بصورت انفرادی در تاریخ28/11/96 در سالن حجاب برگزار گردید که نتایج ذیل بدست آمد.

*پتروشیمی رازی – مقام اول

*پتروشیمی شهید تندگویان- مقام دوم

*پتروشیمی فن آوران- مقام سوم

نتایج انفرادی بدمنیتون بانوان:

* محبوبه تقی زاده – پتروشیمی رازی- مقام اول

*مریم کناری زاده- پتروشمی رازی- مقام دوم

*سیده لیلا حسینیان- پتروشیمی رازی- مقام سوم

مسابقات آمادگی جسمانی بانوان:

این مسابقات با حضور 8 تیم در تاریخ30/11/96 در سالن حجاب برگزار گردیدکه نتایج ذیل بدست آمد.

*پتروشیمی شهید تندگویان – مقام اول

*پتروشیمی مارون- مقام دوم

*پتروشیمی فجر- مقام سوم

نتایج انفرادی آمادگی جسمانی بانوان:

ردیف

گروه سنی

نام و نام خانوادگی

تیم

مقام

1

15تا18 سال

یاسمین صفار

فجر

اول

اتنا رشیدی

بوعلی سینا

دوم

مهرنوش شیرالی

مارون

سوم

2

19تا22سال

شاداب شمیم

فجر

اول

مهشاد گلدوست

شهید تندگویان

دوم

مینا خضری

مارون

سوم

3

23تا26سال

سمانه دموری زاده

شهید تندگویان

اول

مهسا ابراهیمی

اروند

دوم

الهام دیلمی

مارون

سوم

4

27تا30سال

مینو ادیبی

اروند

اول

مریم طاهری

فجر

دوم

نادیا خلفیان

مارون

سوم

5

31تا34سال

فاطمه عزیزی

بوعلی سینا

اول

اعظم عطایی

شهید تندگویان

دوم

غزاله همایونی

فن آوران

سوم

6

35تا38سال

سحر ولی پور

مارون

اول

سمیه شیرازی

شهید تندگویان

دوم

عاطفه کبیری

بوعلی سینا

سوم

7

39تا42سال

سارا پاشایی

شهید تندگویان

اول

مریم محلی

مارون

دوم

یاسمین عوض نژاد

فجر

سوم

8

43تا46سال

مشکات نجفی

شهید تندگویان

اول

فرخنده جوادی

بوعلی سینا

دوم

فروغ کهیش

فجر

سوم

9

47تا50سال

مجبوبه نصری زاده

فجر

اول

سهام رشیدی

مارون

دوم

سهیلا قاضی

شهید تندگویان

سوم

فرشته پرورده

بهداری و بهداشت

سوم

10

51سال به بالا

سوسن شنبدی

مارون

اول

زیبا بوقدار

شهید تندگویان

دوم

ناهید روانشاد

بهداری و بهداشت

سوم

مسابقات شنا بانوان:

این مسابقات با حضور 6 تیم در تاریخ29/11/96 در استخر سرپوشیده آزادی برگزار گردید که نتایج ذیل بدست آمد.

*شرکت عملیات غیرصنعتی- مقام اول

*پتروشیمی فجر-مقام دوم

*پتروشیمی شهید تندگویان- مقام سوم

نتایج انفرادی شنا بانوان:

ردیف

گروه سنی

نام و نام خانوادگی

تیم

مقام

1

زیر 10 به پائین

فاطمه احمدی

فجر

اول

اوا مرادیان

مارون

دوم

النا گلچین

عملیات

سوم

2

11 تا 15 سال

درسا صفری

مارون

اول

زهرا دورقی

شهید تندگویان

دوم

بهار خسروی

اروند

سوم

3

16 تا 20سال

شاداب شمیم

فجر

اول

هما ادیبی

عملیات

دوم

صبا فتحی

مارون

سوم

4

21 تا 25سال

حدیث فیض اله زاده

عملیات

اول

مستانه صالح پور

اروند

دوم

فاطمه مویدی

فجر

سوم

5

26 تا 30سال

مارال ایران نژاد

عملیات

اول

مینا معاوی

شهید تندگویان

دوم

منا اصلاحی

اروند

سوم

6

31 تا 35 سال

سیمین کشاورز

بهداری و بهداشت

اول

الهام عباسیان

عملیات

دوم

فاطمه سالمی

اروند

سوم

7

36 تا 40سال

وداد مزرعه

فجر

اول

ایمان نیکزاد

شهید تندگویان

دوم

نیلوفر سیاوش پور

مارون

سوم

8

41 تا 45سال

مژده قلاوند

شهید تندگویان

اول

شیرین گودرزی

اروند

دوم

لیدا عزیزی

فجر

سوم

9

46تا50 سال

صغری مبارکی

عملیات

اول

محبوبه نصری زاده

فجر

دوم

رامش عدلی

اروند

سوم

10

51 سال به بالا

صدریه ربیعی

فجر

اول

معصومه ابراهیمی

عملیات

دوم

امل سادات هاشمی پور

فن آوران

سوم

مسابقات شنا آقایان:

این مسابقات با حضور 6 تیم در تاریخ30/11/96 در استخر سرپوشیده آزادی برگزار گردید که در پایان نتایج بدست آمد.

*پتروشیمی اروند – مقام اول

*عملیات غیر صنعتی- مقام دوم

*پتروشیمی مارون- مقام سوم

نتایج انفرادی شنا آقایان:

ردیف

رده سنی

نام و نام خانوادگی

نام تیم

مقام

1

23 تا26 سال

دانیال مقولی زاده

اروند

اول

محمدرضا نظری

عملیات

دوم

حمید کاوه

مارون

سوم

2

27تا30سال

بهزاد عزیز زاده

عملیات

اول

سامان عصایی

مارون

دوم

فرزاد طاهری

شهید تندگویان

سوم

3

31تا33 سال

علی بن رشید

اروند

اول

رضا عساکره

شهید تندگویان

دوم

سید محسن شریفی

فن آوران

سوم

4

34تا36سال

مرتضی افراسیابی

بهداری و بهداشت

اول

عیسی محمود وند

فن آوران

دوم

حسین هردان

مارون

سوم

5

37تا40سال

احمد سعیدی محمد

عملیات

اول

احسان عزیزالهی

مارون

دوم

علیرضا شناوری

اروند

سوم

6

41تا43سال

علیرضا بهاری نیا

مارون

اول

پیمان روزگرد

اروند

دوم

عزیز ربیعه

فن آوران

سوم

7

44تا47سال

توفیق مهردانیا

اروند

اول

جاسم سعیدی محمد

عملیات

دوم

جواد محمودی

فن آوران

سوم

8

48تا50سال

سعید خدادزاده

اروند

اول

مکی حساویان

فن آوران

دوم

غلامعلی حیدری

مارون

سوم

9

51تا54سال

سعید درخشان

شهید تندگویان

اول

کریم صالح پور

اروند

دوم

پرویز ادیبی

عملیات

سوم

10

55 سال به بالا

ناصر حردانی

عملیات

اول

مکی منوری

بهداری و بهداشت

دوم

جواد دارم

شهید تندگویان

سوم

مسابقات شطرنج آقایان:

این مسابقات با حضور 7 تیم در5 روز از تاریخ2/12/96 لغایت 4/12/96 بمدت3 روز برگزار گردید و در پایان نتایج ذیل بدست آمد.

*پتروشیمی مارون- مقام اول

*پتروشیمی امیرکبیر-مقام دوم

*پتروشیمی شهید تندگویان- مقام سوم

قهرمانان میزهای 5 گانه شطرنج آقایان:

*احمد قنواتی(پتروشیمی امیرکبیر)

*روح اله دولتشاهی(پتروشیمی شهید تندگویان)

*سید فخر الدین حسینی(پتروشیمی مارون)

*جاسم ساکی(پتروشیمی مارون)

*عرفان زیاری(پتروشیمی امیرکبیر)

مسابقات دارت آقایان:

این مسابقات در تاریخ 30/11/96 با حضور 6 تیم در سالن دارت 218 دستگاه برگزار گردید که نتایج ذیل بدست آمد.

*پتروشیمی بوعلی- مقام اول

*پتروشیمی امیرکبیر- مقام دوم

*بهداری و بهداشت-مقام سوم

 مسابقات تنیس روی میز آقایان:

این مسابقات با حضور 11 تیم در دو گروه5 و 6 تیمی طی مدت 3 روز به رقابت پرداختند که در پایان نتایج ذیل بدست آمد.

*بهداری و بهداشت – مقام اول

*پتروشیمی مارون- مقام دوم

*پتروشیمی شهید تندگویان-مقام سوم

نتایج انفرادی تنیس روی میز آقایان:

*محسن کارنما(بهداری و بهداشت)- مقام اول

*یونس عساکره(پتروشیمی بوعلی سینا)-مقام دوم

*سعید راضی(پتروشیمی شهید تندگویان)-مقام سوم

مسابقات والیبال آقایان:

این مسابقات با حضور 10 تیم در دو گروه طی 7 روز برگزار گردید که در پایان نتایج ذیل بدست آمد.

*پتروشیمی رازی- مقام اول

*پتروشیمی بوعلی- مقام دوم

*پتروشیمی مارون- مقام سوم

مسابقات والی واتر آقایان:

این مسابقات با حضور 5 تیم بصورت دوره ایی در استخر سرپوشیده آزادی برگزار گردید که در پایان نتایج ذیل بدست آمد.

*پتروشیمی رازی- مقام اول

*پتروشیمی فجر- مقام دوم

*شرکت عملیات غیرصنعتی-مقام سوم

مسابقات بسکتبال آقایان:

این مسابقات با حضور4 تیم بصورت دوره ای در سالن بعثت برگزار گردید که درپایان نتایج ذیل بدست آمد.

*پتروشیمی مارون- مقام اول

*پتروشیمی کارون-مقام دوم

*پتروشیمی امیرکبیر-مقام سوم

مسابقات فوتسال آقایان:

این مسابقات با حضور13 تیم در سه گروه برگزار گردید که8 تیم به مرحله حذفی  راه یافتند و بعد از رقابت در مرحله حذفی در پایان نتایج ذیل بدست آمد.

*پتروشیمی لاله- مقام اول

*پتروشیمی رازی- مقام دوم

*پتروشیمی مارون- مقام سوم

۲۴ اسفند ۱۳۹۶ ۰۰:۰۰
تعداد بازدید : ۱,۰۸۶
کد خبر : ۱۳,۴۰۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید