تیم پتروشیمی بندرامام(ره) به مقام قهرمانی مسابقات والیبال در هفتمین جشنواره ورزشی شهدای صنایع پتروشیمی دست یافت+تصاویر

تیم پتروشیمی بندرامام(ره) به مقام قهرمانی مسابقات والیبال در هفتمین جشنواره ورزشی شهدای صنایع پتروشیمی دست یافت+تصاویر
مسابقات والیبال هفتمین جشنواره ورزشی شهدای صنایع پتروشیمی با قهرمانی تیم پتروشیمی بندرامام پایان یافت.

به گزارش روابط عمومی شرکت عملیات غیرصنعتی و خدمات صنایع پتروشیمی مسابقات والیبال هفتمین جشنواره ورزشی شهدای صنایع پتروشیمی با قهرمانی تیم پتروشیمی بندرامام پایان یافت.

مسابقات رشته والیبال از 27 آذر و با حضور 12 تیم آغاز شد و این تیم ها در چهار گروه به رقابت پرداختند که در نهایت تیم های سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، پتروشیمی رازی، پتروشیمی بوعلی و پتروشیمی بندرامام(ره)  به مرحله پایانی راه یافتند.

دو تیم سازمان منطقه ویژه و پتروشیمی رازی از ساعت 9:30 صبح روز دوشنبه 3 دی 97 در مرحله رده بندی به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان تیم پتروشیمی رازی حریف خود را از پیش روی برداشت و به مقام سومی این رقابت ها دست یافت.

اما مسابقه نهایی از ساعت 11 همان روز بین دوتیم پتروشیمی بندرامام و پتروشیمی بوعلی برگزار شد که در پایان این رقابت، تیم پتروشیمی بندرامام موفق شد با نتیجه 3 بر 1 حریف قدرتمند خود را از پیش رو بردارد و قهرمانی مسابقات والیبال در هفتمین جشنواره ورزشی شهدای صنایع پتروشیمی را از آن خود کند.

 گفتنی است که هفتمین جشنواره ورزشی شهدای صنایع پتروشیمی از 14 آذر 97 در 7 رشته بانوان و 8 رشته آقایان و با حضور 18 شرکت پتروشیمی و 1173 شرکت کننده توسط امور ورزش شرکت عملیات غیرصنعتی و با همکاری هیئت های ورزشی شهرستان بندرماهشهر در حال برگزاری است.

۳ دی ۱۳۹۷ ۰۰:۰۰
تعداد بازدید : ۵۶۹
کد خبر : ۱۸,۵۵۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید