گزارش تصویری:

کاروان مسابقه محله مورد استقبال کودکان بندرمام(ره) قرار گرفت+تصاویر

کاروان مسابقه محله مورد استقبال کودکان بندرمام(ره) قرار گرفت+تصاویر
پارک خلیج فارس شهر بندرامام(ره) از ساعت 16 روز یکشنبه 19 آبان میزبان تعداد زیادی از کودکان و دانش آموزانی بود که به تماشای برنامه محبوب خود آمده بودند.

به گزارش روابط عمومی شرکت عملیات غیرصنعتی و خدمات صنایع پتروشیمی، پارک خلیج فارس شهر بندرامام(ره) از ساعت  16  روز یکشنبه 19 آبان میزبان تعداد زیادی از کودکان و دانش آموزانی بود که به تماشای برنامه محبوب خود آمده بودند.

مسابقه محله مهربانی با اجرای مسعود روشن پژوه مجری مطرح صداوسیما، مهمان عصرانه بندرامامی ها بود و تعداد زیادی از کودکان به همراه مربیان و معلمان و یا به همراه والدین خود به محل اجرای برنامه آمده بودند و ساعاتی شاد و پر از انرژی را در کنار یکدیگر سپری کردند.

مسابقه محله که آخر هر هفته از شبکه دو سیما پخش می شود، تعداد زیادی از کودکان را پای تلویزیون می نشاند و در عین حال به دلیل سابقه چندین ساله پخش این برنامه، خاطرات کودکی را برای بسیاری از جوانان زنده می کند.

شرکت عملیات غیرصنعتی و خدمات صنایع پتروشیمی به نمایندگی از شرکت های پتروشیمی منطقه به مناسبت فرا رسیدن نهم ربیع الاول  و همزمان با آغاز امامت امام زمان(عج) و در آستانه هفته وحدت چندین برنامه فرهنگی و هنری را بویژه برای کودکان و دانش آموزان برنامه ریزی کرده است.

مسابقه محله طی سه روز در شهرک بعثت، بندرامام(ره) و بندرماهشهر برگزار می شود

۲۰ آبان ۱۳۹۸ ۱۵:۴۵
تعداد بازدید : ۱,۸۷۳
کد خبر : ۱۸,۶۵۳
Loading

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید