با استقبال چشمگیر کودکان؛

مسابقه محله با حضور در بندرماهشهر به ایستگاه پایانی رسید+تصاویر

مسابقه محله با حضور در بندرماهشهر به ایستگاه پایانی رسید+تصاویر
پارک فردوس بندرماهشهر از ساعت 16 روز دوشنبه 20 آبان میزبان تعداد زیادی از کودکان و دانش آموزانی بود که به تماشای برنامه محبوب خود آمده بودند.
به گزارش روابط عمومی شرکت عملیات غیرصنعتی و خدمات صنایع پتروشیمی پارک فردوس بندرماهشهر از ساعت  16  روز دوشنبه 20 آبان میزبان تعداد زیادی از کودکان و دانش آموزانی بود که به تماشای برنامه محبوب خود آمده بودند.

مسابقه محله مهربانی با اجرای مسعود روشن پژوه مجری مطرح صداوسیما، مهمان عصرانه بندرماهشهری ها بود و تعداد زیادی از کودکان به همراه مربیان و معلمان و یا به همراه والدین خود به محل اجرای برنامه آمده بودند و ساعاتی شاد و پر از انرژی را در کنار یکدیگر سپری کردند.

مسابقه محله که آخر هر هفته از شبکه دو سیما پخش می شود، تعداد زیادی از کودکان را پای تلویزیون می نشاند و در عین حال به دلیل سابقه چندین ساله پخش این برنامه، خاطرات کودکی را برای بسیاری از جوانان زنده می کند.

شرکت عملیات غیرصنعتی و خدمات صنایع پتروشیمی به نمایندگی از شرکت های پتروشیمی منطقه به مناسبت فرا رسیدن نهم ربیع الاول  و همزمان با آغاز امامت امام زمان(عج) و در آستانه هفته وحدت چندین برنامه فرهنگی و هنری را بویژه برای کودکان و دانش آموزان برنامه ریزی کرده است.

مسابقه محله پیش از این نیز مهمان کودکان شهرک بعثت و بندرامام(ره) بوده است.

 

مسابقه محله ماهشهر 6
مسابقه محله ماهشهر 5
مسابقه محله ماهشهر 4
مسابقه محله ماهشهر 3
مسابقه محله ماهشهر 2
مسابقه محله ماهشهر 1

۲۲ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰
تعداد بازدید : ۱,۵۳۸
کد خبر : ۱۸,۶۵۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید