گزارش تصویری:

تیم های برتر رشته دارت در مسابقات پیشکسوتان صنعت پتروشیمی مشخص شدند

تیم های برتر رشته دارت در مسابقات پیشکسوتان صنعت پتروشیمی مشخص شدند
اولین دوره مسابقات پیشکسوتان صنعت پتروشیمی به میزبانی شرکت عملیات غیرصنعتی در شهر همدان و در 6 رشته ورزشی از جمله دارت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عملیات غیرصنعتی و خدمات صنایع پتروشیمی اولین دوره مسابقات پیشکسوتان صنعت پتروشیمی به میزبانی شرکت عملیات غیرصنعتی  در شهر همدان و در 6 رشته ورزشی از جمله دارت برگزار شد.

رقابت های دارت طی روزهای 25 و 26 آبان در دو نوبت صبح و بعداز ظهر در خانه دارت شهرستان همدان برگزار شد و در پایان تیم پتروشیمی بندرامام(ره) مقام اول، پتروشیمی بوعلی سینا مقام دوم و تیم پتروشیمی امیرکبیر مقام سوم را کسب کردند.

اولین دوره مسابقات پیشکسوتان صنعت پتروشیمی با حضور 370 شرکت کننده و در رشته های فوتسال، والیبال، شطرنج، دارت، تنیس روی میز و شنا از 24 آبان ماه آغاز به کار کرد.

در این مسابقات تیم هایی از شرکت های: پتروشیمی بندرامام(ره)، پتروشیمی رازی، پتروشیمی شهید تندگویان، شرکت عملیات غیرصنعتی و خدمات صنایع پتروشیمی، شرکت پایانه ها و مخازن، پتروشیمی پارس، پتروشیمی فن آوران، پتروشیمی نوری، پتروشیمی فجر، پتروشیمی امیرکبیر، پتروشیمی بوعلی، پتروشیمی جم، پتروشیمی اروند، پتروشیمی مارون، پتروشیمی مبین و پتروشیمی شیراز حاضر هستند و در 6 رشته ورزشی به رقابت می پردازند.

۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۰:۴۳
تعداد بازدید : ۱,۱۱۴
کد خبر : ۱۸,۶۶۰
Loading

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید