گزارش تصویری؛

رقابت های فوتسال پیشکسوتان صنعت پتروشیمی با قهرمانی پتروشیمی جم پایان یافت

رقابت های فوتسال پیشکسوتان صنعت پتروشیمی با قهرمانی پتروشیمی جم پایان یافت
اولین دوره مسابقات پیشکسوتان صنعت پتروشیمی به میزبانی شرکت عملیات غیرصنعتی در شهر همدان و در 6 رشته ورزشی از جمله فوتسال برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عملیات غیرصنعتی و خدمات صنایع پتروشیمی اولین دوره مسابقات پیشکسوتان صنعت پتروشیمی به میزبانی شرکت عملیات غیرصنعتی  در شهر همدان و در 6 رشته ورزشی از جمله فوتسال برگزار شد.

رقابت های فوتسال از 22 لغایت 29 آبان در سالن ورزشی دانشگاه آزاد شهرستان همدان برگزار شد.

در مرحله نیمه نهایی این رقابت ها چهار تیم پتروشیمی فجر، پتروشیمی نوری، پتروشیمی جم و پتروشیمی امیرکبیر حضور داشتند که در نهایت در مرحله رده بندی تیم پتروشیمی نوری موفق به شکست پتروشیمی فجر شد و مقام سوم را کسب کرد و در فینال این رقابت ها تیم پتروشیمی جم در ضربات پنالتی پتروشیمی امیرکبیر را شکست داد و عنوان قهرمانی را کسب کرد.

اولین دوره مسابقات پیشکسوتان صنعت پتروشیمی با حضور 370 شرکت کننده و در رشته های فوتسال، والیبال، شطرنج، دارت، تنیس روی میز و شنا از 24 آبان ماه آغاز به کار کرد.

در این مسابقات تیم هایی از شرکت های: پتروشیمی بندرامام(ره)، پتروشیمی رازی، پتروشیمی شهید تندگویان، شرکت عملیات غیرصنعتی و خدمات صنایع پتروشیمی، شرکت پایانه ها و مخازن، پتروشیمی پارس، پتروشیمی فن آوران، پتروشیمی نوری، پتروشیمی فجر، پتروشیمی امیرکبیر، پتروشیمی بوعلی، پتروشیمی جم، پتروشیمی اروند، پتروشیمی مارون، پتروشیمی مبین و پتروشیمی شیراز حاضر هستند و در 6 رشته ورزشی به رقابت می پردازند.

۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۴:۴۹
تعداد بازدید : ۱,۶۴۸
کد خبر : ۱۸,۶۶۱
Loading

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید