توسط شرکت عملیات غیرصنعتی و به نمایندگی از هلدینگ خلیج فارس؛

برپایی نمایشگاه بزرگ کتاب به همراه اهدا 40 هزار بن خرید کتاب به دانش آموزان شهرستان بندرماهشهر+تصاویر

برپایی نمایشگاه بزرگ کتاب به همراه اهدا  40 هزار  بن خرید کتاب به دانش آموزان شهرستان بندرماهشهر+تصاویر
نمایشگاه بزرگ کتاب که از 10 بهمن و به مناسبت ایام الله دهه فجر آغاز به کار کرده است، عصر روز سه شنبه 15 بهمن بصورت رسمی افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عملیات غیرصنعتی و خدمات صنایع پتروشیمی نمایشگاه بزرگ کتاب که از 10 بهمن و به مناسبت ایام الله دهه فجر آغاز به کار کرده است، عصر روز سه شنبه 15 بهمن بصورت رسمی افتتاح شد.

در این آیین مدیران عامل شرکت عملیات غیرصنعتی و سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی و روسای ادارات ارشاد، آموزش و پرورش و کار حضور داشتند.

این نمایشگاه تا 19 بهمن در فرهنگسرای فردوسی بندرماهشهر، از 22 بهمن تا 1 اسفند در فرهنگسرای باقرالعلوم(ع) شهرک بعثت و 22 تا 28 بهمن در دبیرستان الغدیر بندرامام خمینی(ره) برگزار می شود.

اما این نمایشگاه دارای ویژگی های منحصر به فردی است که آن را از نمایشگاه های کتاب سال های پیشین متمایز می کند.

محسن آتش زمزم مدیرعامل شرکت عملیات غیرصنعتی در تشریح این ویژگی ها اظهار کرد: با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی در قشر جوان جامعه و در راستای ایفای نقش مسئولیت های اجتماعی، با مساعدت شرکت های زیرمجموعه هلدینگ خلیج فارس 40 هزار بن خرید کتاب به ارزش 2 میلیارد تومان بین دانش آموزان شهرستان بندرماهشهر توزیع شده است.

وی افزود: خرید از این نمایشگاه که دارای 3 هزار عنوان کتاب از 140 ناشر است  برای عموم شهروندان با تخفیف 35 درصدی آزاد  است 

 


نمایشگاه کتاب فجر 98 7
نمایشگاه کتاب فجر 98 6
نمایشگاه کتاب فجر 98 5
نمایشگاه کتاب فجر 98 4
نمایشگاه کتاب فجر 98 3
نمایشگاه کتاب فجر 98 2
نمایشگاه کتاب فجر 98 1

۱۵ بهمن ۱۳۹۸ ۱۹:۱۴
تعداد بازدید : ۲۵۵
کد خبر : ۱۸,۶۹۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید