اختتامیه 2 جشنواره فرهنگی-ورزشی در فرهنگسرای باقرالعلوم(ع)

اختتامیه 2 جشنواره فرهنگی-ورزشی در فرهنگسرای باقرالعلوم(ع)
جشنواره استانی بانوان و جشنواره فرهنگی ورزشی شهدای صنایع پتروشیمی ماهشهر، طی مراسمی با اهدای جوایز به برندگان پایان یافتند.

به گزارش روابط عمومی شرکت عملیات غیر صنعتی و خدمات صنایع پتروشیمی، مراسم اختتامیه چهارمین جشنواره استانی بانوان و سومین جشنواره فرهنگی-ورزشی شهدای صنایع پتروشیمی ماهشهر همزمان با ولادت حضرت امام محمد باقر (ع) و با حضور مدیران عامل ، روسای روابط عمومی ، روسای ورزش شرکتهای پتروشیمی منطقه، برگزیدگان مسابقات جشنواره فرهنگی-ورزشی و برگزارکنندگان جشنواره بانوان از سه استان خوزستان، لرستان و فارس در فرهنگسرای باقرالعلوم(ع) برگزار شد.

مدیرعامل شرکت عملیات غیرصنعتی و خدمات صنایع پتروشیمی، به عنوان میزبان این برنامه، ضمن خوش آمد به میهمانان و تقدیر از برگزار کنندگان و شرکت کنندگان این 2 جشنواره گفت: ما در کشورمان ایران اسلامی بهترین مولفه ها را برای رشد ، ارتقا و توسعه در اختیار داریم. آخرین و کاملترین نسخه دین در اختیار ماست و از جهتی با پیشینه بسیار قدیمی و تمدنی بسیار بزرگ، در دنیا به عنوان ملتی تمدن ساز مطرح هستیم.

عبدالرضا غلامی خاطر نشان کرد: جامعه شناسان این دو مولفه را، برای پیشرفت و توسعه ملتها مولفه های بزرگی می دانند، لذا ما باید این داشته های خود را ارج نهیم.

وی اظهار امیدواری کرد که این استعدادها و پتانسیل ها که در نیروی انسانی ساکن در شهرها و شهرک های مختلف شهرستان ماهشهر وجود دارد، ضمن همدلی و همفکری بتوانند هر چه بیشتر به سمت تعالی حرکت کنند. 
در ادامه برنامه، سرپرست امور فرهنگی اجتماعی این شرکت و بانوان برگزار کننده جشنواره بانوان، گزارشی از روند اجرای این دو جشنواره به حضار ارائه کردند و پیش از اهدای الواح تقدیر و جامهای رقابتهای ورزشی به برندگان مسابقات و برگزیدگان این جشنواره ها، اجرای موسیقی سنتی زینت بخش این مراسم شد.

۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۰:۰۰
تعداد بازدید : ۱,۳۸۱
کد خبر : ۵,۰۹۷
Loading

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید