با تامین اعتبار از سوی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس؛

آیین اهداء تجهیزات ورزشی به ارزش ۵۰ میلیارد ریال به اداره ورزش و جوانان بندرماهشهر برگزار شد+تصاویر

آیین اهداء تجهیزات ورزشی به ارزش ۵۰ میلیارد ریال به اداره ورزش و جوانان بندرماهشهر برگزار شد+تصاویر
خریداری این تجهیزات از سوی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس تامین اعتبار و توسط شرکت عملیات غیرصنعتی اجرا شد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت عملیات غیرصنعتی و خدمات صنایع پتروشیمی آیین اهداء تجهیزات ورزشی به اداره ورزش و جوانان بندرماهشهربرگزار شد.

 این تجهیزات و دستگاه‌های ورزشی بنا بر اعلام نیاز اداره ورزش و جوانان بندرماهشهر و با هزینه‌ای بالغ بر ۵۰میلیارد ریال از سوی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس تامین اعتبار و توسط شرکت عملیات غیرصنعتی خریداری شد.

در این مراسم که با حضور نماینده بندرماهشهر در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و رئیس اداره ورزش و جوانان بندرماهشهر و مدیرعامل شرکت عملیات غیرصنعتی برگزار می شد، تجهیزات رشته های بوکس، فوتبال، والیبال، تکواندو، کشتی، دومیدانی، هندبال و تنیس روی میز به جامعه ورزشی بندرماهشهر اهدا شد.

همچنین وسایل دیگری از جمله ترازو وزن کشی، آبسردکن، نورافکن، کامپیوتر و پرینتر، دکل بالابر، سیستم صوتی، کولر، و ماشین چمن زن جهت تجهیز اماکن ورزشی اهدا گردید.

در سال گذشته نیز برخی تجهیزات مورد نیاز اداره ورزش و جوانان بندرامام(ره) از محل همین اعتبارات و به ارزش ۳۰میلیارد ریال خریداری و اهدا شده بود.

محسن آتش زمزم مدیرعامل شرکت عملیات غیرصنعتی با تقدیر از شرکت های گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس به جهت تامین اعتبار برای خریداری این تجهیزات ورزشی، ابراز امیدواری کرد که در سال جاری هم شاهد این اتفاقات و تامین نیازهای جامعه ورزشی شهرستان باشیم.


حبیب آقاجری نماینده شهرستان بندرماهشهر در مجلس نیز تجهیز اماکن ورزشی را عامل مهمی در ایجاد انگیزه و امیدواری میان جوانان ورزش دوست دانست و از شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس و شرکت عملیات غیرصنعتی نیز بخاطر اهمیت دادن به مقوله ورزش و تامین اعتبار جهت خریداری این تجهیزات در بندماهشهر و شهر بندرامام(ره) تقدیر کرد.

۶ خرداد ۱۴۰۲ ۱۵:۰۵
تعداد بازدید : ۵۶۹
کد خبر : ۱۸,۸۷۲
Loading

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید